O nas

Takushi Ramen&Sushi

Zapraszamy Państwa do japońskiej restauracji  Takushi Ramen&Sushi  położonej w samym centrum Lublina. Mieści się ona w budynku przy ulicy Pana Balcera 6A w Lublinie na I piętrze . W miłej i spokojnej atmosferze serwujemy japońskie specjały najwyższej jakości. Restauracja w ciągu kilku lat działalności osiągnęła niebywały sukces w Lublinie dzięki podstawowym zasadom na których musi opierać się find-bride.com scam dobra kuchnia – najwyższa jakość składników, doskonałe receptury, wyszkolona kadra oraz pasja i poświęcenie d https://thepaperwriting.com/ la wykonywanej pracy. Wytrawni znawcy potwierdzą, że ryby serwowane tutaj są pierwszej świeżości, a idealnie spoisty ryż ma wyśmienity smak.

Nasze rolki przygotowywane są na bieżąco przez tutejszych sushi-masterów .  Każdy z naszych „sushaków” posiada kilkuletnie doświadczenie, a każdą rolkę przygotowuje z największą dokładnością. Bardzo bogate menu sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. Począwszy od cienkich maków, poprzez sycące Futomaki, Californie i kompozycje fusion.

Dla przyszłych mam, jak również, dla tych którzy do klasycznego sushi podchodzą wciąż jeszcze z pewnym dystansem, proponujemy No Ko Set bądź Vegetarian Set. Jeżeli z jakiś względów nie mogą Państwo przyjść do nas, nasze sushi wraz z aromatycznym imbirem, ostrym wasabi, sosem sojowym i kompletem pałeczek trafi wprost do Waszego domu. Takushi Ramen&Sushi to miejsce w Lublinie, gdzie można zjeść szybki lunch, odbyć spotkanie biznesowe, jak również spotkać find-bride.com scam się w gronie przyjaciół.
Dołącz do znawców japońskiej kuchni. Zostań klientem restauracji  Takushi Ramen&Sushi.

Serdecznie zapraszamy!

https://your-writers.net/